Free Shipping
Deliver to Door
24x7 Support
in Safe Hands
Big Saving
at Lowest Price
Money Back
Easy to Return
X

Sign Up For Newsletter

*Your email address

Delivery Information


Değerli müşterimiz; 
Öncelikle ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı çok teşekkür ederiz.


Ücretiniz ne kadar?

Sitemiz üzerinden verilen siparişlerde kargo ücretsizdir.

Siparişim ne zaman kargoya verilir?

Siparişiniz sisteme '' ONAYLANDI'' olarak düştükten sonra en erken 1, en geç 6 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Pazar günleri ve resmi tatil günleri hariçtir.

Kapıda ödeme ile yaptığım sipariş iptal görünüyor, ne yapmalıyım?

Kapıda ödeme ile alışveriş yapılması durumunda iletişim bilgilerinizi ad, soyad, telefon numarası, açık adres(mahalle, cadde, sokak, kapı no, daire no, il, ilçe varsa şirket ismi) şeklinde girmeniz gerekmektedir. İletişim bilgilerinde eksik/yanlış olan siparişler iptal edilir. Bilgileri eksik olan müşterilere ürün gönderimi gerçekleştirilmez. Bütün iletişim bilgilerinizi güncelleyerek tekrardan sipariş oluşturabilirsiniz.

 Siparişim hangi saatlerde teslim edilir?

Siparişiniz Yurtiçi Kargo tarafından 08:30-17:30 olan mesai saatleri içerisinde belirtmiş olduğunuz teslimat adresine gönderilmektedir.Hafta sonu kargo teslimatı yapılmamaktadır, bu saatler hafta içi yapılan teslimatlar için geçerlidir.

İade kargosu için ücret ödeyecek miyim?

Siparişinizde kargodan kaynaklı ya da bizden kaynaklı bir sorun varsa kargo ücreti ödemeden ürünü bize Yurtiçi Kargodan gönderebilirsiniz.Ürün elinize geçtiği günden itibaren bizi  02244140303 numaralı sabit hattımızdan 3 iş günü içinde bilgilendirip ,ürünü 14 iş günü içinde Yurtiçi kargo ile 7 TL kargo ücreti ödeyerek gönderebilirsiniz. Kargonuzu bir sorun olmadığı halde keyfi bir şekilde iade etmek isterseniz kargo ücreti size ait olacak şekilde faturasıyla Yurtiçi kargodan gönderebilirsiniz.

Siparişimin teslimat adresini nasıl değiştirebilirim?

Siparişiniz faturalanıp kargoya verildikten sonra adresinizde bir değişiklik yapamıyoruz. Yurtiçi kargodan cep telefonunuza SMS olarak takip kodunuz geldikten sonra, yeni adresinizi Yurtiçi kargoyu arayıp, onlara bildirerek değiştirebilirsiniz.

 Kargo teslimat adresinde beni bulamazlarsa ne olur? 

Kargo firması siparişinizi belirtmiş olduğunuz adrese teslim eder. Adresinizde bulunmamanız durumunda paketinizi en yakın şubeden alabileceğinize dair not bırakır. Üç gün içerisinde paketinizi şubeden almamanız durumunda siparişiniz bize geri döner ve geri dönen kargoların 10 TL kargo iade ücreti (Müşteriye gidişi 5 TL, bize geri dönüşü 5 TL) vardır.

Faturayı neden paketin üzerinde gönderiyorsunuz? 

Yasal olarak siparişinize ait faturayı paket üzerinde gönderme ve isim soyisim yazma zorunluluğu bulunmaktadır.

Yurtdışına teslimatınız var mı?

Şu an sadece Türkiye sınırları içerisinde teslimatımız bulunmaktadır.

avasanal.com üzerinden satın alınan tüm ürünler, en geç 1 iş günü sonra Yurtiçi Kargoya verilmektedir. avasanal.com satışını yaptığı tüm ürünleri Yurtiçi Kargo ile müşterisine ulaştırmaktadır. Kargo ile gönderilen siparişler mesafeye göre 1-6 iş gününde alıcısına teslim edilmektedir. Aksi durumlarda; hava muhalefeti, kargo şirketinden kaynaklanan sorunlar vb. nedenlerle ürün teslimatında gecikme yaşanabilir.

Teslimat süresinde veya teslimat sırasında üründeki deformasyon vb. sorunlar yaşandığı durumda,  bilge@avasanal.com mail adresinden yardım alabilirsiniz.